Werktas visleer oranje

Prachtige ruime en handig ingedeelde oranje werktas/handtas met twee stroken visleer aan de voorkant. Model Miami. Hier is gekozen voor een combinatie van oranje, crème en bruin. De drie kleuren komen mooi bij elkaar en overal in en aan de tas terug. Er is gebruik gemaakt van een gladde structuur zalmleer. De ronde hengsels kunnen over je schouder gedragen worden, maar er zit ook een afneembare schouderband bij. De hengsels zijn bevestigd met veerringen. Je kunt ze daardoor
indien gewenst, makkelijk verwisselen voor een andere kleur.

Deze tas heet Miami en heb ik al in verschillende uitvoeringen mogen maken. De meeste met visleer omdat het zo’n mooi product is. Het model is zeer ruim en heeft veel grote vakken zodat alles erin past, maar ook overzichtelijk op te bergen is. De tas sluit met een rits aan de bovenkant. Er zit een sleutelkoord in zodat je je sleutels nooit meer hoeft te zoeken en er zitten voetjes aan de bodem zodat je tas nooit direct op de grond komt te staan.

 

Beschrijving

Voor deze werktas cq handtas hebben we gekozen voor oranje en visleer. Diana zag mij lopen met zo’n tas in het bruin en was gelijk verliefd. Maar ze wilde dat ik speciaal een tas voor haar zou maken. Omdat oranje haar lievelingskleur is, en de kleur van haar logo, moest het wel in de basis een oranje tas worden. Oranje en bruin visleer gaan erg mooi samen. En omdat de natuurlijke kleur van visleer nooit een egale kleur heeft, zitten er ook crèmekleurige tinten in, die we in de details terug hebben laten komen.

Wil je meer weten over visleer, zalmleer of zeewolfleer? Lees dan ook eens een van de blogs die ik hierover geschreven heb. Visleer looienMeer over visleerBezoek aan de visleer fabriek

Als je meer modellen werktassen wilt bekijken kun je terecht op de speciale werktassen en laptoptassen pagina.

Alle bestseller tassen hebben een plaatsnaam gekregen. Dit is model Miami.

Titel

Ga naar de bovenkant